POJIŠTĚNÍ PRO STUDENTY - majitele karet ISTC

UNIQAgts pojišťovna poskytuje exkluzivní cestovní pojištění ke kartám ISIC, ITIC a ALIVE. Pojištění platí vždy 365 dní od data sjednání. Tento druh pojištění nenabízí přímo UNIQA pojišťovna, ale můžete si ho zakoupit na naší pobočce v Hloubětíně.

Případně, pokud již kartu máte, lze sjednat online. 

Na naší pobočce v Hloubětíně vydáváme i karty ISIC, ITIC a ITIC SCHOLAR. K vydání karty ISIC a ITIC potřebujete formulář na vydání karty potvrzený školou, ne starší 2 měsíce, průkazovou fotografii a 350,- Kč. U karty ITIC SCHOLAR stačí aby zákonný zástupce vyplnil formulář na místě.


ga_karizek_isic_1  ga_karizek_isic_scholar ga_karizek_itic

VINFOTO

vinfoto

VINFOTO je služba, která přesně dokumentuje pomocí digitální fotografie stav Vašeho vozidla.
Je pořízena základní sada fotografií, interiéru, exteriéru a identifikačních znaků vozidla (typový štítek, ražba VIN). Navíc je pořízena dokumentace, všech poškození vozidla se zápisem. 
Následně je vozidlo zařazeno do 5 stupňové klasifikace podle stop poškození.

VINFOTO je určeno především pro pojišťovny. VINFOTO dokladuje skutečný stav vozidla v době uzavření pojistné smlouvy. Minimum ojetých vozidel prodávaných v autobazarech ČR nemá žádná poškození!

UNIQA pojišťovna tuto službu vyžaduje při uzavírání pojištění některých ojetých vozidel a zároveň na základě smlouvy se společností Cebia, poskytuje tuto službu pro své klienty ZDARMA .

Na závěr každé kontroly je klientovi vystaveno Osvědčení VINFOTO o provedení fotodokumentace vozidla. 

Tuto službu poskytujeme pro naše klienty automaticky, pokud je to nutné při uzavření pojistné smlouvy KASKO. Pokud jste klientem jiné pojišťovny, která VINFOTO taktéž požaduje, ale zároveň nedělá, kontaktujte nás na telefonním čísle: 603 448 152

K provedení této služby potřebujete

  • kopii velkého technického průkazu
  • vozidlo
  • klientský kupón vystavený pojišťovnou

 

Zavolejte nám

+420 266 316 759, +420 603 100 115

 

Napište nám

Nechte nám zprávu

 

Kde nás najdete

Mapa s adresou